Przeloty do Holandii - wygodne i tanie

marzec 22, 2011 dodany przez administrator

W naszym kraju nie ma jeszcze niestety ofert zbyt wielu niedrogich i wygodnych przejazdów między Polską a Holandią. Wybierając się w podróż do krainy tulipanów, najczęściej jesteśmy skazani na długą i żmudną podróż autokarem lub busem. Z drugiej strony pojawiają się co jakiś czas nowe kierunki oferowane przez tanie linie lotnicze. Postaramy się napisać nieco więcej o tej drugiej możliwości, która wbrew pozorom może okazać się nie tylko szybsza ale również o wiele tańsza.

Tani przewoźnicy lotniczy w swojej ofercie mają niestety jeszcze niezbyt wiele możliwości dla chętnych odwiedzenia Holandii. Jedną z ciekawszych opcji przelotów z Polski proponuje przewoźnik Wizzair.com, dzięki któremu za niewielkie pieniądze odwiedzimy Holandię. Niestety wybór naszej destynacji będzie na razie mocno ograniczony, bo polecieć możemy jedynie do Eindhoven, za to wylecieć możemy już z kilku miast a dokładniej z Wrocławia, Gdańska, Katowic oraz Warszawy.

Ceny lotów w jedną stronę rozpoczynają się już od około 39zł(promocja lub wykupienie biletu z dużym wyprzedzeniem) a średnia cena to około 100-200zł. Podróż z Wrocławia do Eindohoven zajmuje około 90 minut.

Samolotem możemy dostać się również do stolicy Holandii, jednak cena nie będzie już tak niska jak ta, która oferowana jest przez Wizzair. Przelot do Amsterdamu możliwy jedynie z Warszawy i tu mamy szansę na troszkę większy wybór wśród przewoźników a mianowicie Polskie Linie Lotnicze LOT oraz holenderskie KLM.com.
Niestety wybór jednej z tych ofert uszczupli w znacznym stopniu nasz portfel.

Ceny przelotów rozpoczynają się od około 400zł a średnia cena to około 650-750zł. Czas przelotu z Warszawy do Amsterdamu to około 2 godziny.

Dla porównania średnia cena za przejazd busem do Holandii to około 200-250zł, łatwo można więc dojść do wniosku, że wybierając ofertę tanich linii lotniczych zaoszczędzimy nie tylko czas, ale również i pieniądze. W najlepszym przypadku wota jaką można zaoszczędzić to ok 400zł za podróż w obie strony.
Oczywiście istotną przewagą busów będzie możliwość dotarcia do większej ilości lokalizacji więc poniekąd większa wygoda i brak problemów z przesiadkami po dotarciu na lotnisko.

Odpowiedzi

to i tak przepłaciłeś

grudzień 7, 2011 dodany przez Anonim, 4 lata 24 tygodnie ago
Comment: 115

Portret użytkownika Anonim

to i tak przepłaciłeś

Ja latam do Dortmundu z Katowic

listopad 20, 2011 dodany przez Anonim, 4 lata 27 tygodnie ago
Comment: 94

Portret użytkownika Anonim

nigdy nie zaplacilem wiecej niz 50 euro za przelot.

Dodaj nową odpowiedź

  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Praca Holandia

Ogłoszenia

Artykuły

  • Rozliczenie podatku...
    Pracowaliście w Holandii w zeszłym roku? Jeśli nie rozliczyliście jeszcze zwrotu podatku z Holandii...
  • Holandia walczy z ni...
    Holenderski rząd planuje wprowadzić zmiany mające na celu wyeliminowanie nieuczciwych agencji pracy...

Reklama

Mapa Holandii

Javascript is required to view this map.